Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Fable Legends także na PC z Windows 10

Plus: Streaming rozgrywki z Xbox One na komputer lub tablet.

Fable Legends od Lionhead Studios trafi na PC z systemem Windows 10 - poinformował dziś Phil Spencer, szef marki Xbox, na konferencji Microsoftu.

Możliwa będzie wspólna rozgrywka z użytkownikami Xbox One.

Nowa odsłona cyklu umożliwi rozgrywkę w kooperacji dla maksymalnie czterech graczy, którzy wcielą się w herosów. Jeden użytkownik przejmie kontrolę nad głównym przeciwnikiem i postara się przeszkadzać śmiałkom. Fabułę umieszczono w 400 lat przed wydarzeniami z pierwszej części serii.

Poza tym, Spencer przedstawił także aplikację Xbox dla Windows 10. Program zapewni dostęp do społeczności Xbox, listy znajomych i zawartości, którą zdecydowali się podzielić.

Dzięki aplikacji, posiadacze konsoli Xbox One będą mogli w dowolnym momencie przesyłać rozgrywkę na inne urządzenie z systemem Microsoftu. Możliwe będzie chociażby kontynuowanie rozgrywki w Forza Horizon 2 na tablecie.

Aplikacja pozwoli także na nagrywanie i udostępnianie fragmentów rozgrywki z dowolnej gry na platformie Steam. Możliwe będzie nawet udostępnianie ostatnich 30 sekund rozgrywki - podobnie jak na konsoli Xbox One.

Komentarze