Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Evolve dostało darmową produkcję logiczną na urządzenia mobilne

Z bonusami w „głównej” grze.

Firma 2K Games - wydawca Evolve - ogłosił darmową grę mobilną Evolve: Hunters Quest jako aplikację towarzyszącą dla tej sieciowej strzelanki.

Produkcja jest już dostępna na iOS, Androida i Windows Phone. Tytuł bazuje na popularnym koncepcie łączenia obiektów w łańcuchy o określonym kolorze. Czyszczenie planszy pozwala jednocześnie zadawać obrażenia potworom.

Zwycięstwa nagradzane są punktami Mastery Points, które zamienimy następnie na bonusy w „pełnoprawnym” Evolve na PC i konsolach, takie jak lepsze umiejętności posługiwania się wyposażeniem łowców.

Każda z broni w strzelance będzie osobno rozwijana za pomocą punktów doświadczenia, a Mastery Points zgromadzone w grze mobilnej pozwolą dodać maksymalnie 50 punktów do znajomości dowolnego oręża.

Hunters Quest pobrać można za darmo, ale tytuł oferuje także transakcje cyfrowe.

Po premierze Evolve aplikacja posłuży także do przeglądania list najlepszych wyników i statystyk, a także do oglądania powtórek meczów - oczywiście w znacznie uproszczonej oprawie graficznej.

Sieciowa strzelanka debiutuje 10 lutego na PC, PS4 i Xbox One. Podstawą rozgrywki są starcia grupy czterech łowców z jednym potworem, stale ewoluującym i zdobywającym nowe umiejętności w trakcie meczu.

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze