Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Evie z Assassin's Creed Syndicate z talentem niewidzialności

Nowy gameplay.

Druga bohaterka Assassin's Creed Syndicate - Evie - posiada interesującą umiejętność skradania, umożliwiającą stanie się niewidzialnym i ciche przemknięcie pomiędzy strażnikami.

Evie

Nowy, 10-minutowy materiał z rozgrywki prezentuje kobietę infiltrującą Tower of London, w poszukiwaniu - jak to często w życiu bywa - artefaktu pierwszej cywilizacji. Na drodze stoją oczywiście templariusze.

To jedno z zadań typu „black box”, co wprowadzono już w Assassin's Creed Unity. Gracz otrzymuje jedynie ostateczny cel, a prowadząca do niego droga jest już otwarta na improwizację.

Dla przykładu: możemy ukraść zestaw kluczy od strażnika, zebrać grupę sojuszników lub po prostu przekraść się pomiędzy wrogami. Ubisoft pokazał kilka metod.

Evie to siostra głównego bohatera Syndicate - Jacoba. Wcielimy się w nią w kilku wybranych misjach, ale już podczas swobodnej eksploracji będziemy mogli swobodnie przełączać się pomiędzy postaciami.

Assassin's Creed Syndicate debiutuje 23 października na PlayStation 4 i Xbox One. Wersja PC ukaże się w późniejszym terminie, ale jeszcze jesienią.

Nudzisz się? Zobacz także:

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze