Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Event w Battlefield 2042 to klapa. Trwał mniej niż godzinę

Z powodu błędów.

Dziś rano - 11 października - w Battlefieldzie 2042 rozpoczęło się wydarzenie Likwidatorzy. Nie potrwało jednak zbyt długo, gdyż w przeciągu niecałej godziny wykryto poważny błąd.

Ograniczony czasowo event wprowadził specjalny wariant trybu Podbój, wraz z ekskluzywną ścieżką nagród. Gracze nie mieli zbyt dużo czasu żeby się nim nacieszyć, z powodu problemu, uniemożliwiającego odbieranie oraz ekwipowanie zdobytych przedmiotów.

Tymczasowo wyłączamy wydarzenie Likwidatorów. Zauważyliśmy, że postęp w odblokowywaniu nagród podczas eventu nie jest prawidłowo śledzony i nie można ich wyekwipować, nawet gdy są oznaczone jako odblokowane. Damy znać, gdy będziemy gotowi przywrócić wydarzenie” - czytamy w tweecie studia Dice.

Twórcom udało się ostatecznie naprawić błąd, dzięki czemu wydarzenie jest znów dostępne, a gracze mogą już bez problemu odbierać zdobyte nagrody. Do gry dodano przy okazji aktualizację, wprowadzającą drobne zmiany i kilka poprawek rozgrywki.

Udało nam się rozwiązać problemy, które pojawiły się, gdy dzisiaj rano uruchomiliśmy wydarzenie Likwidatorów” - poinformowali twórcy.

O autorze
Awatar Nikodem Idziak

Nikodem Idziak

News Writer

Kolekcjonuje wszystko, co bezużyteczne - od platynowych trofeów, po butelki po winie. Zakochany w RPG-ach, ambiencie i twórczości Boba Rossa.

Komentarze