Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Euro Truck Simulator 2 rozbuduje Bałkany. Zapowiedziano dodatek

Albania, Chorwacja, Słowenia i inne.

Euro Truck Simulator 2 otrzyma dodatek West Balkans, rozszerzające drogi i miasta dostępne w tym zakątku Europy. Nie podano jeszcze daty premiery.

Wschodnia część Bałkanów jest już dostępna w grze, dzięki DLC Road to the Black Sea z 2019 roku. Nowy dodatek pozwoli odwiedzić Albanię, Bośnię i Hercegowinę, Chorwację, Kosowo, Czarnogórę, Północną Macedonię, Serbię oraz Słowenię.

Twórcy wyjaśniają, że choć listę miast, dróg i słynnych miejsc do odtworzenia w grze zaczęli formować już rok temu, to prace nadal są we wczesnej fazie. „Staramy się, jak możemy, by wydać rozszerzenie jak najszybciej, nadal dbając jednak o jakość” - czytamy na oficjalnym blogu.

„Od tętniących życiem miast, do okolic wypełnionych pięknem natury, będziecie mogli sprawdzić wszystko, co Zachodnie Bałkany mają do zaoferowania” - zapewniają twórcy.

Zapowiedź rozszerzenia na wcześniejszym niż zazwyczaj etapie jest zapewne związana z problemami z dodatkiem Heart of Russia. Ten powinien już być dostępny, lecz został bezterminowo wstrzymany po rosyjskim ataku na Ukrainę.

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze