Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Escape From Tarkov wkrótce z obsługą DLSS

Razem z dziewięcioma innymi grami.

Nvidia ujawniła listę kolejnych tytułów, które otrzymają w najbliższej przyszłości wsparcie dla DLSS oraz dla innych technologii producenta kart graficznych.

W zestawieniu znajduje się między innymi popularna strzelanka sieciowa Escape From Tarkov. Wyróżnia się między innymi faktem, że bazuje na silniku Unity, gdzie obsługę skalowania obrazu z pomocą sztucznej inteligencji wprowadzono dopiero w połowie ubiegłego roku.

Wkrótce potem EFT otrzymało już wsparcie dla technologii Nvidia Reflex, zajmującej się zmniejszaniem opóźnień między wydawanymi poleceniami i tym, co widzimy na ekranie.

Jeśli o innych grach mowa, DLSS pojawi się także w The Day Before, Rainbow Six Extraction, Super People, Hitman 3, Voidtrain, The Anacrusis, Phantasy Star Online 2 New Genesis, Ratten Reich oraz w Midnight Ghost Hunt.

Wspomniany Reflex również zostanie rozszerzony na kolejne tytuły: Rainbow Six Extraction, Super People, Midnight Ghost Hunt, God of War, Grit, Ready or Not oraz iRacing.

Technologia DLSS zakłada renderowanie obrazu w niższej rozdzielczości, a następnie skalowanie go z wykorzystaniem przygotowanych wcześniej informacji. W ten sposób udaje się poprawić wydajność przy minimalnym wpływie na jakość obrazu.

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

In this article
Follow a topic and we'll email you when we write an article about it.

Escape from Tarkov

PC

Related topics
O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze