Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Epic Games prezentuje tryb dla wielu graczy w Gears of War: Judgment

AKTUALIZACJA: Edycja kolekcjonerska Kilo Squad Edition nie będzie dostępna w Polsce.

Aktualizacja: Tomasz Świeściak z polskiego biura prasowego Xboksa 360 poinformował Eurogamera, że edycja kolekcjonerska Kilo Squad Edition nie będzie dostępna w Polsce.

Oryginalna wiadomość: Po tym jak pobierający nielegalnie grę Gears of War: Judgment zaczęli umieszczać w sieci własne materiały wideo, Epic Games opublikowało oficjalny film przedstawiający tryb dla wielu graczy.

Jak opowiada narrator, Damon Baird, w stosunku do poprzednich odsłon, za rzut granatem odpowiada osobny przycisk - nie trzeba przełączać broni. Dobrze rzucony granat przyczepia się także do ofiary. Kontynuując temat, są dwa nowe typy - jeden zdradza pozycję przeciwników, a drugi leczy wszystkich w pobliżu.

Do dyspozycji jest też nowa snajperka średniego zasięgu - pozwala oddać kilka strzałów bez przeładowania.

Poza tym, wideo przybliża ogłoszone już wcześniej tryby rozgrywki: rywalizację w drużynach, każdy na każdego, OverRun i Dominację, która zasady ma w praktyce identyczne jak Król Wzgórza.

Sklep Gamstop ujawnił też zawartość edycji kolekcjonerskiej Judgment w Wielkiej Brytanii. W zestawie znajdziemy figurkę podporucznika Bairda, zawieszki z logo wojsk COG oraz kod na pobranie dodatkowej broni i skórki na postać. Podobnie jak przy zamówieniu edycji zwykłej, otrzymujemy także pierwszą część Gears of War.

Obecnie żaden polski sklep nie ma kolekcjonerki w ofercie - zapytaliśmy polski odział Microsoftu, czy Kilo Squad Edition kupimy i w naszym kraju. Jeżeli otrzymamy odpowiedź, zaktualizujemy wiadomość.

Premiera Gears of War: Judgment w Europie 22 marca, wyłącznie na Xboksa 360. Gra zostanie zlokalizowana kinowo (napisy).

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami. .

O autorze

Rafał Baranowski

Contributor

Komentarze