Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Enter the Dominatrix - pierwsze DLC do Saints Row 4 ukaże się 45 dni po premierze

Premiera na początku października.

Do premiery Saints Row 4 pozostał jeszcze miesiąc, ale twórcy ujawnili już pierwsze informacje na temat planowanego DLC.

Pierwsze rozszerzenie - Enter the Dominatrix - zadebiutuje 45 dni po premierze gry, czyli na początku października. Dodatek pierwotnie planowano do Saints Row: The Third, jednak bankructwo THQ pokrzyżowało plany twórców, a sporą część DLC przeniesiono do następnej odsłony.

Podczas panelu na konwencie Comic Con twórcy ze studia Volition i aktorzy podkładający głos w Saints Row 4 mówili też o innych aspektach gry.

Steve Jaros, szef studia obiecał, że w nowej odsłonie zobaczymy dobrze znanych bohaterów, w tym postacie z Saints Row 2, a zagadka śmierci i powrotu Johnny'ego Gata zostanie sensownie wyjaśniona.

Z mniej logicznych elementów: główny przeciwnik, kosmita Zinyak czyta przez radio pierwszy rozdział „Dumy i uprzedzenia”, a pierwotna wersja zakończenia przewidywała numer taneczny w stylu Bollywoodu, z czego jednak zrezygnowano.

Szalona gra akcji zadebiutuje 23 sierpnia, trafi na PS3, Xboksa 360 i PC. W czwartej części serii znów zagramy jako przedstawiciel gangu Third Street Saints. Szef organizacji został wybrany na prezydenta Stanów Zjednoczonych. Jest jednak jeden mały problem - ludzkości zagraża inwazja obcych. Kosmici przenieśli Świętych do wirtualnej wersji miasta Steelport.

Dzięki, GameInformer.

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami. .

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze