Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Enderal - „totalna konwersja” Skyrima z datą premiery

Jest też trailer.

Modyfikacja Enderal od zespołu SureAI zadebiutuje w dniach 1-3 lipca, po wielu latach pracy - ujawnili twórcy. Do działania wymagana będzie pełna wersja TES 5: Skyrim.

Ciekawe czy mają windę

Ta data dotyczy oryginalnej, niemieckiej wersji językowej. Na angielskie tłumaczenie trzeba będzie poczekać kilka tygodni dłużej.

Enderal: The Shards of Order to mod z kategorii „totalnych konwersji”, a więc kompletne przeprojektowanie większości elementów. Twórcy przygotowali własny świat, historię, system umiejętności, mechanikę oraz „psychologiczną opowieść z wiarygodnymi postaciami”.

Świat będzie oczywiście otwarty i czekający na eksplorację, a całość rozprowadzana za darmo. Do tego wyższy poziom trudności w walce czy możliwość posiadania własnego domostwa - łącznie 30-100 godzin rozgrywki, w zależności od dokładności gracza.

Niemieckie SureAI to doświadczona grupa twórców modyfikacji, odpowiedzialna w przeszłości między innymi za totalną konwersję Obliviona - Nehrim: At Fate's Edge.

Bazowy zespół z Monachium liczy siedem osób, wspieranych rzeszą ochotników. O trudach pracy w takim systemie wspominaliśmy w naszym wywiadzie z twórcami, w grudniu ubiegłego roku.

O autorze

Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Komentarze