Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Elex 2 - Zniszczenie: jak zmienić

Jak zwiększyć lub zmniejszyć Zniszczenie.

Zniszczenie to mechanika w Elex 2, która odzwierciedla charakter naszej postaci. Na tej stronie poznasz podstawowe informacje o Zniszczeniu, a także wiadomości, które pomogą ci zmniejszyć lub zwiększyć ten parametr.


Na tej stronie:


Zniszczenie: podstawowe informacje

Zniszczenie ma związek z twoim podejściem do otaczającego cię świata. Wpływ na ten współczynnik mają udzielane odpowiedzi i wybory, których dokonujesz podczas realizowania zadań.

Wysoki parametr Zniszczenia odzwierciedla zły charakter, a niski - dobry charakter. Zatem jeśli będziesz podejmować decyzje, które są dobre dla innych postaci, oszczędzisz je, będziesz miły dla nich, to możesz liczyć na spadek Zniszczenia.

Zniszczenie (niskie lub wysokie) czasami podczas rozmów otwiera ci nowe ścieżki dialogowe. Co więcej, ten parametr także będzie decydować o przystąpieniu do danej frakcji. Np. Morkoni wymagają wysokiego współczynnika Zniszczenia. Dopóki go nie osiągniesz, to nie przyjmą cię do swojej społeczności.

Aktualną wartość Zniszczenia (2) sprawdzisz w menu postaci, w zakładce Umiejętności (1). Dłuższy pasek po lewej stronie świadczy o niskim poziomie zniszczenia, a dłuższy pasek po prawej stronie informuje o wysokim poziomie Zniszczenia.


Jak zwiększyć lub zmniejszyć Zniszczenie

Aby zmienić współczynnik Zniszczenia:

  • bezpodstawne atakowanie innych postaci powoduje wzrost Zniszczenia;
  • wybieranie rozwiązań zadań i odpowiedzi podczas rozmowy, które cechują się wysokim lub niskim Zniszczeniem;
  • kiedy Thialg zostanie dowódcą nowych oddziałów Szóstej Siły, za kryształki, może zmniejszysz twój poziom Zniszczenia.

Następnie: Elex 2 - chowanie broni, zbieranie przedmiotów

Spis treści: Elex 2 - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Elex 2 - kryształki, elexit: jak szybko zdobywać

O autorze
Awatar Marcin Dolata

Marcin Dolata

Senior Guide Writer

Marcin zajmuje się w Eurogamer.pl tworzeniem poradników. Pierwsze gry uruchamiał spod DOS-a na monochromatycznym monitorze. Świetnie bawi się grając zarówno na PC, jak i konsoli.

Komentarze