Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Elex 2 - Wyeliminuj trolla

Walczymy z rannym leśnym trollem na zlecenie Gardara.

To zadanie poboczne w Elex 2 otrzymasz, gdy ukończysz misję Niebezpieczny napad.

Zadanie zleci ci Gardar (A), który chce, abyś zabił trolla grasującego w pobliżu Fortu. Zanim jednak rozpoczniesz to zadanie, miej na uwadze, że pokonanie trolla jest nie lada wyzwaniem. Zaopatrz się najpierw dobrą broń i rozwiń swoją postać.

Kiedy poczujesz się na siłach, aby pokonać tego wielkiego stwora, udaj się najpierw do Astrid (B na mapie, 1 na poniższym obrazku). Porozmawiaj z nią o trollu.

Mimo że będzie cię zniechęcała do rozpoczęcia walki z trollem, możesz zignorować jej prośby. Ranny leśny troll (C) znajduje się niedaleko chaty Astrid. Zejdź ścieżką w dół stawu, by rozpocząć starcie z potężnym przeciwnikiem.

Skup się na obronie i wyprowadzaj ciosy, kiedy będzie do tego najlepsza okazja. Gdy będziesz stał blisko trolla, ten spróbuje cię nadepnąć - wówczas szybko wykonaj unik, by odskoczyć od wroga. Potwór często ciska kamieniami, więc gdy tylko zobaczysz, że sięga po głaz, przygotuj się, by odskoczyć na bok.

Cierpliwie czekaj na swoją okazję do wyprowadzania ataków, ale nie pozwól aby troll cię trafił, gdyż zadaje bardzo duże obrażenia.

Kiedy go pokonasz, wróć do Gardara (A), który wręczy ci nagrodę.

Nagrody: 150 + 600 + 300 PD + 2500 kryształków

Następnie: Elex 2 - Mózg operacji

Spis treści: Elex 2 - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Elex 2 - Plaga szczurów

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami. .

O autorze
Awatar Marcin Dolata

Marcin Dolata

Senior Guide Writer

Marcin zajmuje się w Eurogamer.pl tworzeniem poradników. Pierwsze gry uruchamiał spod DOS-a na monochromatycznym monitorze. Świetnie bawi się grając zarówno na PC, jak i konsoli.

Komentarze