Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Elex 2 - Wrodzy zwiadowcy

Odnajdujemy zwiadowców Niabian i rozprawiamy się z nimi.

Tę misję w grze Elex 2 zleci ci Adam, gdy zrealizujesz kilka celów w ramach zadania Przygotowania w Bastionie, prawdopodobnie gdy ukończysz Wiosenne porządki i Majster potrzebny od zaraz.

Choć jest to jedno z pierwszych zadań, jest dosyć trudne. Zanim udasz się do miejsca, gdzie przebywają zwiadowcy, przygotuj się odpowiednio: naucz się walczyć, zaopatrz się mikstury lecznicze i lepszą broń niż na początku gry, a także zainwestuj kilka punktów w rozwój bohatera.

Kiedy będziesz gotowy, odnajdź zwiadowców (A). Gdy zbliżysz się do grupki, wówczas uruchomi się krótka scenka, po której rozpocznie się walka. Nie walcz ze wszystkimi przeciwnikami naraz. Rozdziel ich i po kolei eliminuj. Osiągniesz to, pokazując się pierwszemu i oddalając się w górę drogi. Wówczas będzie cię goniło tylko dwóch przeciwników.

Kiedy pozbędziesz się pierwszej dwójki, zbliż się do pozostałych. Możesz nawet wykorzystać fakt, że niektórzy z nich obrócą się. Wówczas przejdź w tryb skradania, podejdź do wroga i wykonaj silny atak, by jednym ciosem zadać duże obrażenia.

Pamiętaj, aby się wyleczyć do maksymalnego poziomu, gdy pokonasz jednego podżegacza, zanim staniesz do walki z kolejnym. Możesz też zapisywać stan gry po każdym zabitym oponencie - dzięki temu, w razie porażki, będziesz mógł wczytać wcześniejszy zapis, nie tracąc znacznego postępu.

Kiedy pokonasz wszystkich pięciu Podżegaczy, wróć do Adama i opowiedz mu o swoich dokonaniach.

Nagrody: 200 PD

Następnie: Elex 2 - Zaufani towarzysze

Spis treści: Elex 2 - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Elex 2 - Dowódca nowych oddziałów

O autorze
Awatar Marcin Dolata

Marcin Dolata

Senior Guide Writer

Marcin zajmuje się w Eurogamer.pl tworzeniem poradników. Pierwsze gry uruchamiał spod DOS-a na monochromatycznym monitorze. Świetnie bawi się grając zarówno na PC, jak i konsoli.

Komentarze