Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Elex 2 - Wartości Morkonów

Wykonujemy zadanie, który otworzy nam drogę do wstąpienia do frakcji Morkonów.

Po tym jak dotrzesz do Groty, siedziby Morkonów, i przespacerujesz się po mieście z Dymitrem, rozpoczniesz zadanie Wartości Morkonów, które umożliwi ci dołączenie do tej frakcji.

Kiedy po raz pierwszy porozmawiasz z postacią o imieniu Głos Khana, poczekaj jakiś czas. Wykonaj w innej części świata zadania lub po prostu prześpij się kilka nocy w Grocie i pokręć się po mieście, a w końcu Głos Khana odnajdzie cię i zaprowadzi do Khana, jednego z przywódców Morkonów. Wówczas zaproponuje Jaxowi dołączenie do uch ugrupowania.

W tym celu musisz wykonać zadania dla Tengisa i Zariny, czyli:

  • Osąd Tengisa - kiedy wykonasz tę misję, porozmawiaj z Głosem Khana, a otrzymasz 200 kryształków;
  • Osąd Zariny - otrzymasz 300 kryształków od Głosu Khana, gdy wykonasz tę misję.

Kiedy wykonasz powyższe zadania, porozmawiaj z Głosem Khana, a wówczas pozwoli ci porozmawiać z samym Khanem. Ten - w nagrodę za twe starania - da ci możliwość zadania dwóch pytań. Nie ma znaczenia, jakie pytania wybierzesz, na końcu i tak przejdzie to meritum.

Zleci ci kolejne zadanie. O szczegółach opowie ci Głos Khana. W ten sposób odblokujesz misję Osąd Khana. Kiedy ją zakończysz, jednocześnie ukończysz misję Wartości Morkonów.

Nagrody: 1500 PD

Następnie: Elex 2 - Osąd Tengisa

Spis treści: Elex 2 - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Elex 2 - Grota, Morkoni: jak dotrzeć i dołączyć

O autorze
Awatar Marcin Dolata

Marcin Dolata

Senior Guide Writer

Marcin zajmuje się w Eurogamer.pl tworzeniem poradników. Pierwsze gry uruchamiał spod DOS-a na monochromatycznym monitorze. Świetnie bawi się grając zarówno na PC, jak i konsoli.

Komentarze