Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Elex 2 - Szał maszyn

Likwidujemy zbuntowane roboty i drony bojowe, które zagrażają Klerykom.

Po zakończeniu pierwszego rozdziału w Elex 2 Adam Dawkins zleci ci kolejne misje. Jedną z nich jest Szał maszyn. Musisz unicestwić maszyny bojowe Kleryków, nad którymi stracili kontrolę, a które im teraz zagrażają.

Udaj się na miejsce rozgrywania zadania (A). Przed Zamkiem zgromadziły się maszyny bojowe, które musisz wyeliminować. Dwa drony i dziesięć robotów zaatakują cię, gdy tylko cię zobaczą.

Postaraj się walczyć z nimi pojedynczo. Pokaż się jednemu i wycofaj się, aby tylko jeden, góra dwoje przeciwników, za tobą popędzili. Tak wywabiaj kolejnych wrogów. O dziwo, najtrudniejszymi oponentami są drony, które zadają duże obrażenia i bardzo trudno trafić je bronią do walki wręcz, dlatego koniecznie zabierz ze sobą się broń dystansową.

Strzelając do dronów, ukryj się za jakąś osłoną, aby nie mogły cię łatwo trafić. Wychyl się, gdy będziesz miał napięty łuk, kuszę lub przygotowaną broń palną czy energetyczną.

Kiedy uporasz się z tym zadaniem, porozmawiaj z Cronym. Jeśli nie jest twoim towarzyszem, udaj się do Bastionu, gdzie go spotkasz. Wówczas pojawi się opcja dialogowa: „Przydałoby mi się pomoc z kilkoma szalonymi dronami”. Będzie to początek wątku związanego z Casandrą, sztuczną inteligencją Niebian.

Nagrody: 500 PD

Następnie: Elex 2 - Zagrożenia dla Szóstej Siły

Spis treści: Elex 2 - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Elex 2 - Ścisły sojusz: Wspólne dążenia; Twarde negocjacje

O autorze
Awatar Marcin Dolata

Marcin Dolata

Senior Guide Writer

Marcin zajmuje się w Eurogamer.pl tworzeniem poradników. Pierwsze gry uruchamiał spod DOS-a na monochromatycznym monitorze. Świetnie bawi się grając zarówno na PC, jak i konsoli.

Komentarze