Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Elex 2 - Stara miłość nie rdzewieje; romans z Kają

Podpowiadamy, jak doprowadzić do zbliżenia z Kają

Na tej stronie wyjaśnimy, jak doprowadzić w Elex 2 do zadania Stara miłość nie rdzewieje, które doprowadzi do zbliżenia pomiędzy Jaxem a Kają.


Na tej stronie:


Jak rozpocząć romans z Kają

Aby rozpocząć romansowanie z Kają, musisz spełnić najpierw kilka warunków:

Po jakimś czasie Kaja sama zaczepi Jaxa i zapyta go, czy pamięta go, kiedy to się wszystko zaczęło. Wówczas pojawi się wpis o zadaniu Stara miłość nie rdzewieje. Podczas dialogu zapytaj Kaję „Czy twoim zdaniem może być jak dawniej?”, a zgodzi się z twoimi słowami.


Stara miłość nie rdzewieje: jak poprowadzić romans z Kają

Po jakiś czasie porozmawiaj ponownie z Kają (możliwe, że sama cię zaczepi). Wówczas dialog rozpocznie się od zdania: „Możemy porozmawiaj, Jax?”

Musisz dobrze poprowadzić rozmowę, aby zakończyć to zadanie sukcesem. Dlatego wybierz kwestię dialogową: „O nas. Czy powinniśmy dać sobie jeszcze jedną szansę. Nie sądzisz?”, która dają pewność, że Jax i Kaja znowu będą razem.

Następnie uruchomi się scenka, która zakończy to zadanie.

Ten wątek możesz kontynuować, spędzając trochę czasu z Kają. Wystarczy wybrać odpowiednią opcję dialogową, a Kaja i Jax pójdą do łóżka. Co prawda, nie przyniesie to dodatkowych punktów doświadczenia, ale można powtarzać tę scenę do potrzymania relacji z Kają.

Nagrody: 2500 PD

Następnie: Elex 2 - Crony: gdzie znaleźć drona

Spis treści: Elex 2 - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Elex 2 - Od błękitu do fioletu

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami. .

O autorze
Awatar Marcin Dolata

Marcin Dolata

Senior Guide Writer

Marcin zajmuje się w Eurogamer.pl tworzeniem poradników. Pierwsze gry uruchamiał spod DOS-a na monochromatycznym monitorze. Świetnie bawi się grając zarówno na PC, jak i konsoli.

Komentarze