Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Elex 2 - Osąd Tengisa

Zdobywamy przychylność Tengisa, by dołączyć do Morkonów.

Osąd Tengisa to zadanie w Elex 2, które wykonamy w ramach misji Wartości Morkonów. Naszym celem jest zdobycie przychylności Tengisa (1), jednego z wysoko postawionych Morkonów, by, tym samym, przybliżyć się do wstąpienia do frakcji.


Na tej stronie:


Gdzie znajduje się Ivan; jak sprawić, by Ivan udał się do Groty

Tengis chce, aby Jax odnalazł Ivana, członka ich społeczeństwa, który opuścił ich szeregi jakiś czas temu. Musisz go sprowadzić do Groty.

Ivan przebywa w Forcie, mieście Berserków. Bardzo możliwe, że przybyłeś do Groty właśnie z nim. Wówczas Jax powie Tengisowi, że Ivan jest już w Grocie.

Jeśli jednak nie spotkałeś jeszcze Ivana i nie pomogłeś mu, to udaj się do Fortu, gdzie przebywa Ivan (A). Sprzedaje on swoje towaru na straganie. Wykonaj dla niego zadania Niepożądany Morkon, a potem Odprowadź Ivana do Groty, a wówczas poszukiwana przez Tengisa postać znajdzie się w Grocie.


Zakończenie zadania Osąd Tengisa

Niezależnie, w jakiej kolejności doprowadziłeś do Ivana do Groty, po tym jak zakomunikujesz Tengisowi, że Ivan wrócił, Tengis na chwilę odejdzie. Porozmawiaj z nim ponownie. Możesz wsypać Ivana lub go ochronić - wybór należy do ciebie. Jeśli go obronisz, poziom Zniszczenia spadanie, a jeśli mu zaszkodzisz - wówczas Zniszczenie wzrośnie.

Po tym jak zakończy się opisywana misja, automatycznie rozpocznie się kolejna: Wyrok śmierci dla Ivana.

Nagrody: 150 + 680 PD + 500 + 200 lub 500 kryształków + Prosta koszulka Morkonów

Następnie: Elex 2 - Wyrok śmierci dla Ivana

Spis treści: Elex 2 - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Elex 2 - Wartości Morkonów

O autorze
Awatar Marcin Dolata

Marcin Dolata

Senior Guide Writer

Marcin zajmuje się w Eurogamer.pl tworzeniem poradników. Pierwsze gry uruchamiał spod DOS-a na monochromatycznym monitorze. Świetnie bawi się grając zarówno na PC, jak i konsoli.

Komentarze