Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Elex 2 - Niepożądany Morkon

Pomagamy Morkonowi w Forcie.

Kiedy będziesz przemierzał Fort w grze Elex 2, przy stoiskach kupieckich spotkasz Ivana (A), Morkona, który stracił swoje zapasy. Jest nielubiany w mieście Berserków ze względu na jego przynależność do wrogiej frakcji. Możesz mu pomóc w odzyskaniu jego towaru.


Na tej stronie:


Odbierz od Chloe zapasy dla Ivana

W pierwszej kolejności udaj się do Chloe (B), która prowadzi bar w mieście. Dowiesz się od niej, że zapasy Ivana znajdują się w Górnej Dzielnicy. Dopóki jednak nie zdobędziesz dostępu do Górnej Dzielnicy, nie będziesz mógł kontynuować tego wątku. Możesz jeszcze raz porozmawiać z Ivanem, ale póki nie zdobędziesz przepustki, wstrzymaj się z realizacją tego zadania.

Nagrody: 130 PD


Odprowadź Chloe do Górnej Dzielnicy

Kiedy uda ci się przekonać Fenrisa, aby otworzył Górną Dzielnicę, ponownie odwiedź Chloe (B). Podczas rozmowy z nią zgódź się na to, by jej towarzyszyć podczas podróży.

Kiedy dotrzecie na miejsce, Chloe zamieni słowo z Halvarem (2). Przysłuchaj się ich rozmowę. Następnie porozmawiaj z Chloe, by zakończyć ten etap zadania. Jeśli masz odpowiedni poziom inteligencji (min. 20), to możesz ją przekonać, aby ci zapłaciła za twoją pomoc.

Nagrody: 100 PD


Zakończenie zadania Niepożądany Morkon

Po ukończeniu zadania Odprowadź Chloe do Górnej Dzielnicy porozmawiaj z Ivanem (A) i przekaż mu dobrą wiadomość. Podziękuje Ci, a następnie zaproponuje ci, abyś mu towarzyszył podczas podróży do Carakis, do Groty, siedziby Morkonów.

Nagrody: 200 PD

Następnie: Elex 2 - Niebezpieczny napad

Spis treści: Elex 2 - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Elex 2 - Paranoja Szczura

O autorze
Awatar Marcin Dolata

Marcin Dolata

Senior Guide Writer

Marcin zajmuje się w Eurogamer.pl tworzeniem poradników. Pierwsze gry uruchamiał spod DOS-a na monochromatycznym monitorze. Świetnie bawi się grając zarówno na PC, jak i konsoli.

Komentarze