Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Elex 2 - Maski przeciwgazowe dla górników

Zdobywamy maski przeciwgazowe dla górników na zlecenie Złomusia.

To zadanie w Elex 2 wykonasz w ramach misji Gaz w kopalni. Twoim celem jest zdobycie 5 masek przeciwgazowych dla górników, którzy będą w nich pracować w kopalni żelaza. Jedną dostałeś wcześniej od Złomusia, więc tak naprawdę musisz zdobyć jeszcze cztery.

Zadanie zleci ci Złomuś (A). Udaj się wówczas do Fortu, do straganów handlowych, gdzie spotkasz Ivana (B na mapie i 1 na zdjęciu). Możesz od niego zakupić maski, ale lepszym pomysłem jest kradzież tych przedmiotów.

Aby tego dokonać, poczekaj do północy (w razie potrzeby prześpij się, np. w pobliskiej noclegowni). Wówczas Ivan pójdzie spać i nie będzie pilnował swojego straganu. Zakradnij się więc do jego stoiska, gdzie znajdują się maski przeciwgazowe (2) . Ukradnij tyle, ile potrzebujesz.

Następnie wróć do Złomusia i wręcz mu je. Złomusia możesz spotkać w drodze do baru Chloe lub przed barem. Podziękuje ci za twój trud kryształkami, jeśli wcześniej oddałeś mu środki od Fenrisa.

Nagroda: 100 PD

Następnie: Elex 2 - Górnicy dla Złomusia

Spis treści: Elex 2 - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Elex 2 - Gaz w kopalni

O autorze
Awatar Marcin Dolata

Marcin Dolata

Senior Guide Writer

Marcin zajmuje się w Eurogamer.pl tworzeniem poradników. Pierwsze gry uruchamiał spod DOS-a na monochromatycznym monitorze. Świetnie bawi się grając zarówno na PC, jak i konsoli.

Komentarze