Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Elex 2 - Machlojki

Wykonujemy zadania związane z towarzyszem Drabem.

Tę misję w Elex 2 odblokujesz dopiero, gdy zwerbujesz Draba. Następnie poczekaj jakiś czas (wykonaj kilka innych zadań, spędź trochę czasu z Drabem), a Drab sam cię zaczepi, rozpocznie się dialog, a wówczas pojawi się wpis w dzienniku, a twój kompan opowie ci, czym powinniście się zająć.


Na tej stronie:


Wymuś dostawę zapasów

Kiedy pojawi się wpis w dzienniku o rozpoczęciu misji Machlojki, porozmawiaj z Drabem i wybierz pierwszą kwestę dialogową od góry (Dobra, chodźmy. (…)), a wówczas przeniesiecie się na teren zadania.

Wasz cel jest jasny. Gdy tylko podejdziecie do grypy składającej się z wędrownego kupca i pomagierów (1), zaatakują was. Musisz pokonać czterech przeciwników. Zadanie automatycznie zakończy się rozmową z Drabem.

Nagrody: 200 PD


Opóźniona dostawa broni

Po jakimś czasie Drab znowu cię poinformuje, że jest zadanie do wykonania. Kiedy się zgodzisz, aby z nim iść, przeniesiecie się na obszar misji.

Podejdź do zrujnowanego budynku po lewej (2). Odnajdziesz tam Herolda. Porozmawiaj z nim, a zadanie automatycznie się zakończy. Nawet jeśli spróbujesz załagodzić sytuację, konwersacją zakończy się walką. Gdy pokonasz Herolda, porozmawiaj jeszcze Drabem, a potem możesz zająć się innymi zadaniami.

Nagrody: 100 PD


Energia dla Księcia

Kolejne zadanie zaprowadzi was do Ignadonu. Odnajdź niski budynek (3), w którym przebywa Urax.

Rozmowa z Uraxem zakończy się jego zniknięciem. Następnie porozmawiaj z Drabem, by wyperswadować mu, że Baxter go wykorzystuje.

Nagrody: 100 PD


Złom do zdarcia

Tym razem poszukujesz Igora, którego odnajdziesz obok wagonów kolejowym (4). Porozmawiaj z nim, a potem z Drabem, który nadal nie uwierzy Jaxowi, że Książe go oszukuje.

Nagrody: 100 PD


Zakończenie zadania Machlojki

Zakończenie całego wątku Mechlojki nastąpi po zakończeniu pierwszego rozdziału, czyli po wykonaniu wszystkich zadań Szóstej Siły. Kiedy skończysz dialog z Adamem Dawkinsem, porozmawiaj z Drabem. Jeśli chcesz wykonać kolejną misję z nim związaną, wybierz linię dialogową: „”Dobra. Potrzymam cię za rączkę, jeśli Baxter będzie krzyczał”. Wówczas rozpocznie się wątek: Niewdzięczna robota.

Nagrody: 100 PD

Następnie: Elex 2 - Niewdzięczna robota; Koniec gierek

Spis treści: Elex 2 - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Elex 2 - Nadzorca; Drab: gdzie znaleźć

O autorze
Awatar Marcin Dolata

Marcin Dolata

Senior Guide Writer

Marcin zajmuje się w Eurogamer.pl tworzeniem poradników. Pierwsze gry uruchamiał spod DOS-a na monochromatycznym monitorze. Świetnie bawi się grając zarówno na PC, jak i konsoli.

Komentarze