Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Elex 2 - Łowca głów

Polujemy na ofiary Nerona.

Aby rozpocząć zadanie Łowca głów odnajdź Nerona (A na mapie; 1 na poniższym obrazku). Porozmawiaj z nim, a dowiesz się, że Neron wyznacza nagrody za zabójstwa różnych osób.

To zadanie jest powiązane z misją Werbunek dla Heinricha. Kleryk Heinrich bowiem szuka nowych rekrutów, a osoby, które chce zabić Neron, można przekonać, aby dołączy do frakcji Kleryków. Jeśli ich zabijesz, nie będziesz mógł wykonać zadania Werbunek dla Heinricha.

Uwaga! Wykonując kolejne zlecenia na zabójstwa, wiąże się to ze wzrostem poziomu Zniszczenia.

Podejdź do tablicy ogłoszeniowej (2) i zabierz z niej pierwsze zlecenie - Zlecenie: Dixxon.


Na tej stronie:


Polowanie na Dixxona; Zabij Dixxona

To zadanie rozpocznie się, gdy ściągniesz z tablicy ogłoszeniowej (2) zlecenie na Dixxona.

Dixxona (3) znajdziesz w Grocie, przed wejściem do komnaty Zariny. Porozmawiaj z nim i wybierz opcję dialogową Zaatakuj Dixxona, aby rozpocząć pojedynek.

Nagrody: 300 + 600 PD + 5x bardzo duża torba elexitu + 50x kryształki


Polowanie na Crane'a

Crane'a (B na mapie; 2 na obrazku) odnajdziesz w zachodniej części Krateru. Przebywa na piętrze domu wskazanego na poniższym obrazku.

Podczas rozmowy z Cranem zapytaj go, czy wie, że wyznaczona za niego nagrodę, a potem wybierz opcję dialogową (…) (Zaatakuj Crane'a) i stań z nim do walki.

Kiedy go pokonasz, wróć po nagrodę do Nerona.


Polowanie na Erin; Wyeliminuj łowców polujących na Erin

Erin (C), a raczej ślad po Erin, odnajdziesz na południowy-zachód od Bastionu.

Kiedy dotrzesz na miejsce, zauważysz zwłoki łowcy nagród (3). Spójrz na mapę, a zobaczysz, że żółty znacznik misji zmienił położenie.

Idź w nowym kierunku, a znajdziesz kolejne ciało. Gdy dotrzesz do kolejnego punktu, zobaczysz grupę ludzi (4), stojących na urwisku. Erin przetrzymywana jest przez łowców nagród. Musisz ją odbić z rąk bandytów, więc porozmawiaj z Tysonem.

Możesz ich zaatakować, wybierając opcję dialogową: „Rozumiem, że szykujesz się już na wpierdol?” (wzrost Zniszczenia). Jeśli jednak odpuścisz im i odpowiesz: „Dobra. Zatrzymajcie sobie to trofeum.” (spadek Zniszczenia), to po chwili stania przy Erin i tak cię zaatakują, więc, tak czy inaczej, czeka cię walka z nimi.

Kiedy się z nimi uporasz, porozmawiaj z Erin. Gdy pojawi się kwestia dialogowa umożliwiająca zaatakowanie kobiety, wybierz ją, a następnie zabij.

Nagrody: 400 + 400 PD


Polowanie na Rysia

Jeśli nie zabiłeś nikogo z powyższych osób, donieś o tym Neronowi. Każe ci wrócić za dwa dni. Wówczas na tablicy ogłoszeniowej pojawi się Zlecenie: Ryś.

Udaj się na miejsce, gdzie przebywa Ryś (D). Ryś okaże się człowiekiem Nerona, który dowiedział się, że to ty odpowiadasz za to, że osoby, na które było zlecenie, nie zginęły.

Udaj się do tablicy ogłoszeniowej obok domu Nerona. Jego już tam nie będzie, ale przeczytasz notatkę zamieszczoną na tej tablicy, co ostatecznie zakończy cały wątek.

Nagrody: 400 PD

Następnie: Elex 2 - Odprowadź Skibora do Depozytorium

Spis treści: Elex 2 - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Elex 2 - Problemy z haraczem

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami. .

O autorze
Awatar Marcin Dolata

Marcin Dolata

Senior Guide Writer

Marcin zajmuje się w Eurogamer.pl tworzeniem poradników. Pierwsze gry uruchamiał spod DOS-a na monochromatycznym monitorze. Świetnie bawi się grając zarówno na PC, jak i konsoli.

Komentarze