Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Elex 2 - Grota, Morkoni: jak dotrzeć i dołączyć

Wyjaśniamy, jak odnaleźć Grotę i dołączyć do frakcji Morkonów.

Na tej stronie dowiesz się, jak dotrzeć do Groty, czyli głównej siedziby Morkonów, jednej z pięciu frakcji w grze Elex 2, a także jak dołączyć do tego ugrupowania.


Na tej stronie:


Grota, Morkoni: gdzie się znajduje, jak dotrzeć

Grota (A) znajduje się regionie Carakis. Przed wejściem do miasta znajduje się teleporter.

Zwróć uwagę, że Grota to podziemne miasto. Aby wejść do środka, musisz przekroczyćbramę (1).

Dobrym sposobem, aby dostać się do miasta jest odnalezienie Ivana w Forcie. To Morkon, który może cię zaprowadzić do Groty. Wcześniej jednak musisz zdobyć jego zapasy, a potem będziecie mogli wspólnie ruszyć do Groty.


Morkoni: jak dołączyć

Dzięki temu, że dotarłeś do Groty z Ivanem, to - gdy wejdziesz do podziemnego miasta - strażnicy cię przepuszczą, a jeden z nich, Dymitr, zaproponuje ci, że oprowadzi cię po najważniejszych miejscach w Grocie.

Wówczas rozpocznie się zadanie: Idź za Dymitrem do Khana. Podczas tej misji dotrzecie do Khana i w ten sposób rozpoczniesz zadanie Wartości Morkonów, którego ukończenie umożliwi ci dołączenie do frakcji Morkonów.

Następnie: Elex 2 - Wartości Morkonów

Spis treści: Elex 2 - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Elex 2 - Koncert Billy'iego Idola

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami. .

O autorze
Awatar Marcin Dolata

Marcin Dolata

Senior Guide Writer

Marcin zajmuje się w Eurogamer.pl tworzeniem poradników. Pierwsze gry uruchamiał spod DOS-a na monochromatycznym monitorze. Świetnie bawi się grając zarówno na PC, jak i konsoli.

Komentarze