Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Electronic Arts wyjaśnia problem z pudełkową wersją Battlefielda 4 w Polsce

Źle oznaczono płyty wersji PC i X360.

Trzy płyty DVD, znajdujące się w pudełku z Battlefieldem 4 w Polsce, zostały źle oznaczone przy tłoczeniu wersji PC - wszystkie opisane są jako „Disc 1”. EA wyjaśniło na oficjalnej stronie pomocy technicznej, jak poradzić sobie z instalacją.

„Podczas próby odróżnienia źle oznaczonych płyt, należy znaleźć „Disc Label ID”, znajdujący się powyżej napisu „Disc 1” i porównać poniższe cyfry.”

  • Dysk 1: 101110303304
  • Dysk 2: 101110303305
  • Dysk 3: 101110303306

Battlefield 4 zadebiutuje w Polsce 31 października, ale niektóre sklepy wcześniej rozpoczęły wysyłkę gier, które można z wyprzedzeniem instalować na Originie. Dostępna jest polska i rosyjska wersja dźwiękowa, do wyboru.

Posiadacze kopii na PlayStation 3 nie będą mieli żadnych problemów, ale inny błąd pojawia się w przypadku wersji X360:

„W celu uruchomienia gry potrzebne jest skorzystanie z jednego z dwóch nośników znajdujących się w opakowaniu: jeden służy do gry wieloosobowej (Disc 1), drugi do trybu dla pojedynczego gracza (Disc 2)” - wyjaśnia polski oddział EA.

„W wyniku błędu w menu gry pojawia się niewłaściwa nazwa płyt i dlatego w tym momencie zaleca się posługiwać nazwami umieszczonymi na nadrukach. Niebawem zostanie udostępniona poprawka do gry, która wyeliminuje ten problem.”

Ups

O autorze

Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Komentarze