Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Electronic Arts wyda Fe - tytuł o naszych „relacjach z naturą”

Jest nowy trailer.

Electronic Arts kontynuuje działalność programu EA Originals dla twórców niezależnych. Po udanym Unravel i zapowiedzi A Way Out, nadszedł czas poświęcić nieco więcej czasu artystycznemu Fe.

Okazją były targi Gamescom, gdzie amerykański wydawca zaprezentował nowy trailer produkcji od małego, szwedzkiego studia Zoink.

Potwierdzono także listę platform docelowych: PC, PS4, Xbox One oraz Switch. Premiera na początku przyszłego roku.

Wcielamy się w zwierzaka, a tytuł opowie o naszych „relacjach z naturą”. Poniżej wspomniany trailer, okraszony świetną piosenką „Dirty Paws” w wykonaniu Of Monsters and Men.

Jak prezentuje materiał wideo, wkraczamy do kolorowego i niepokojącego lasu, by jako mały zwierzak poszukać kolegów, polatać nad kwiatami, uwolnić ptaki i pokonać zło.

Produkcję ujawniono po raz pierwszy na ubiegłorocznych targach E3, jako kolejną pozycję z inicjatywy EA Originals. W ramach tego programu Electronic Arts wspiera deweloperów w pracach, zajmując się także marketingiem i kwestiami wydawniczymi.

O autorze

Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Komentarze