Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Elder Scrolls Online - poziom postaci nie ograniczy zawartości

Jest nowy trailer.

Przedstawiciele Bethesdy ujawnili dalsze plany związane z rozwojem gry The Elder Scrolls Online. Firma jesienią wprowadzi system, który zniesie ograniczenia w dostępie do zawartości ze względu na poziom bohatera.

Dzięki mechanizmowi One Tamriel wysokopoziomowe postacie będą mogły wrócić do zadań dotychczas przeznaczonych tylko dla użytkowników o niskim levelu.

Działać ma to też w drugą stronę - początkujący gracze uzyskają dostęp do całej zawartości produkcji, tuż po ukończeniu samouczka.

„System wprowadzamy z prostych powodów: chcemy ułatwić graczom grupowanie ze sobą” - tłumaczy producent Matt Firor we wpisie opublikowanym na stronie gry.

Autorzy zastosują rozwiązanie znane z dodatków DLC do The Elder Scrolls Online - jeśli doświadczony gracz zechce wziąć udział w misji przeznaczonej dla początkującego użytkownika, jego poziom zostanie odpowiednio obniżony.

Mechanizm One Tamriel wpłynie jednak wyłącznie na zawartość PvE - w rozgrywkach PvP ograniczenia nadal będą funkcjonować.

Produkcja dostępna jest na PC oraz konsolach Xbox One i PlayStation 4.

O autorze

Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Tytan pracy. Wybitny profesjonalista. Piotr Bicki w latach 2016-2022 był dziennikarzem Eurogamera i jednym z najbardziej doświadczonych autorów w redakcji. Zmarł tragicznie 31 lipca 2022 roku.

Komentarze