Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Elder Scrolls Online - gildia: jak dołączyć

Dołączenie do organizacji razem z innymi graczami.

W większości gier z gatunku MMORPG gildie są bardzo ważne. W przypadku The Elder Scrolls Online (ESO), jest to jeszcze bardziej widoczne, gdyż ugrupowania mogą mieć tu różny typ, a także zrzeszać setki graczy jednocześnie. Z tej strony dowiesz się jak dołączyć do gildii.

By dołączyć do gildii, otwórz menu postaci i wejdź do zakładki Guild (1). Potem przejdź do karty Browse Guilds (2).

Znajdziesz tutaj listę gildii (3), do których możesz aplikować. Za pomocą filtrów po lewej (4) jak i prawej (5) stronie możesz dostosować jaki typ cię interesuje - gildia handlowa (Trade) czy skupiona na wykonywaniu zadań (Questing). Możesz też ustawić przedział poziomów członków czy języki, w jakich operuje.

Gdy zdecydujesz się na jakąś grupę, kliknij na nią, by przejść do informacji o gildii. Jeśli zechcesz do niej aplikować, kliknij po prostu przycisk Apply to Guild (6). Pojawi się niewielkie okienko, w którym możesz wysłać krótką wiadomość do przywódcy gildii.

Warto poświęcić chwilę i napisać coś sensownego. Nawet jeśli gildia nie ma wymagań odnośnie poziomów czy osiągów, to lepiej zrobić dobre pierwsze wrażenie. Pamiętaj też, by pisać w języku, w którym funkcjonuje gildia - napisanie wiadomości po Polsku, gdy aplikujesz do angielskojęzycznej grupy, raczej nie zagwarantuje ci wejścia.

Po tym musisz poczekać, aż przywódca gildii rozważy twoją kandydaturę. O tym, czy zostaniesz zaakceptowany czy odrzucony dowiesz się z powiadomień w grze. Jeśli zostaniesz przyjęty, zmieni się sam ekran zakładki Guild, gdzie od tego momentu znajdziesz informacje o wydarzeniach w grupie czy jej członkach.

Spis treści: Elder Scrolls Online - poradnik i najlepsze porady

Poprzednio: Elder Scrolls Online - system przestępczości w grze: kary, bounty

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

In this article
Follow a topic and we'll email you when we write an article about it.

The Elder Scrolls Online

PS5, Xbox Series X/S, PC, Mac

Related topics
O autorze
Awatar Jakub Bugielski

Jakub Bugielski

Guide Writer

Komentarze