Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Elder Scrolls Online dostępne za darmo w ten weekend, ale nie na PS4

Na PC potrzebny kod.

Bethesda ogłosiła, że zainteresowani gracze na PC i Xbox One będą mogli w ten weekend za darmo pobrać i sprawdzić sieciowe The Elder Scrolls Online.

Oby serwery nie wyglądały jak ten golem

Akcja obowiązuje od czwartku - 10 grudnia - w południe, do poniedziałku, 14 grudnia.

Na Xbox One wymagana jest aktywna subskrypcja Gold. Grę będzie też można kupić o 60 procent taniej, a zalogowanie się oznacza przystąpienie do konkursu z milionem dolarów nagrody, choć ten nie obowiązuje niestety Polaków.

Na PC sytuacja wygląda nieco inaczej, ponieważ grę pobrać można już teraz, ale przystąpienie do zabawy umożliwi w czwartek specjalny kod promocyjny, otrzymywany od znajomych grających w The Elder Scrolls Online lub z przeróżnych serwisów internetowych.

Produkcja dostępna jest także na PlayStation 4, lecz w tym przypadku podobna promocja nie obowiązuje. Bethesda zapewnia, że współpracuje z Sony, by „w przyszłości” również posiadacze PS4 mogli sprawdzić grę za darmo.

Akcja tytułu osadzona jest kilkaset lat przed wydarzeniami przedstawionymi w Skyrimie. Użytkownicy zwiedzają wiele regionów kontynentu Tamriel, chronią świat przed demoniczną inwazją i biorą udział w wojnie trzech frakcji.

„The Elder Scrolls Online to po prostu porządne MMO, które w pewnych aspektach rozczarowuje” - napisał w recenzji Mateusz.

Masz chwilkę? Zobacz także:

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze