Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Elder Scrolls Online - charge: jak odnawiać ładunki w broni

Ładowanie zaklętych broni by zadawały większe obrażenia.

Wszystkie zaklęte bronie w The Elder Scrolls Online (ESO) mają limit ładunków. Gdy się wyczerpie, unikalny efekt, jak dodatkowe obrażenia, przestanie działać. Z tej strony dowiesz się jak temu przeciwdziałać i odnawiać utracone ładunki.

Ilość ładunków w broni możesz sprawdzić w jej opisie. Jest to pozioma kreska (1) zabarwiona na niebiesko. Z każdym trafieniem we wroga będzie się ona systematycznie opróżniać - gdy zejdzie do zera, efekt broni przestanie działać. By ją odnowić, wciśnij klawisz Charge (2)widoczny u dołu ekranu.

Na ekranie pojawi się nowe okno. W nim znajdziesz poziom naładowania (3) jak i kamienie dusz (Soul Gem) (4), które możesz wykorzystać, by go odnowić. Jeśli posiadasz wyłącznie puste kamienie, zajrzyj na stronę Soul Gem: jak napełnić duszą gdzie wyjaśniamy jak je napełniać.

Wybierz kamień duszy z listy, a następnie wciśnij przycisk Charge (5), by naładować broń. W tym momencie pasek zostanie w pełni odnowiony - niezależnie od tego, jakiego kamienia użyjesz i jaką broń ładujesz.

Wykorzystuj kamienie dopiero wtedy, gdy efekt będzie prawie wyczerpany. Dzięki temu odnowisz go i w pełni wykorzystasz potencjał danego kamienia dusz.

Spis treści: Elder Scrolls Online - poradnik i najlepsze porady

Poprzednio: Elder Scrolls Online - Soul Gem: jak napełnić duszą

Komentarze