Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Elden Ring - zakończenie: Eldeński Władca

Jak odblokować zakończenie Eldeński Władca.

Eldeński Władca do jedno z kilku zakończeń gry dostępnych w Elden Ring.


Eldeński Władca – jak odblokować zakończenie

Eldeński Władca to najprostsze do odblokowania zakończenie. Po tym, jak pokonasz Eldeńską Bestię, finałowego bossa, przeniesiesz się do Kamiennej platformy, lokacji, gdzie wybierasz zakończenie gry.

Zakończenie Eldeński Władca, w przeciwieństwie do innych finałów, będzie zawsze dostępne. Niezależnie bowiem od podjętych wcześniej działań, zobaczysz przed sobą pomnik Popękanej Mariki (1). Kiedy wejdziesz w interakcję z tym obiektem i wybierzesz którąkolwiek opcję, rozpocznie się scena wieńcząca opowieść gry. Następnie pojawi się informacja o trofeum/osiągnięciu, które zdobędziesz, wybierając to zakończenie.

Zakończenie Edeński Władca można osiągnąć na cztery sposoby, każdorazowo wchodząc w interakcję z pomnikiem Popękanej Mariki (1):

  • Era Rozłamu (opcja dialogowa: napraw Eldeński Krąg) – to zakończenie nie posiada żadnych warunków i ta kwestia dialogowa będzie zawsze dostępna (zakończenie domyślne)
  • Era Porządku (opcja dialogowa: użyj runu naprawy idealnego porządku) – to zakończenie można osiągnąć dopiero, gdy wykonasz zadanie poboczne związane z Szlachetnym Złotym Maską i bratem Corhynem
  • Era Świtu (opcja dialogowa: użyj runu naprawy Księcia Śmierci) – zakończenie związane z wątkiem Fii
  • Era Rozpaczy (opcja dialogowa: użyj runu naprawy upadłej klątwy) – zakończenie związane z postacią Łajnożercy

Uwaga! Aby zdobyć trofeum Eldeński Władca, nie musisz zaliczać wszystkich powyżej opisanych zakończeń – wystarczy wybrać którąkolwiek opcję, a osiągnięcie zostanie zapisane na twoim koncie.

Spis treści: Elden Ring - Poradnik, Solucja

Powrót do: Elden Ring – wszystkie zakończenia

O autorze
Awatar Marcin Dolata

Marcin Dolata

Senior Guide Writer

Marcin zajmuje się w Eurogamer.pl tworzeniem poradników. Pierwsze gry uruchamiał spod DOS-a na monochromatycznym monitorze. Świetnie bawi się grając zarówno na PC, jak i konsoli.

Komentarze