Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Elden Ring z 12 mln sprzedanych egzemplarzy

Sporo zmatowieńców.

Bandai Namco pochwaliło się, że sprzedało już ponad 12 milionów egzemplarzy Elden Ring na całym świecie. Co więcej, dane obejmują okres do 14 marca, więc dzisiaj wyniki są już zapewne wyższe.

„Pragnę podziękować w imieniu całego zespołu deweloperskiego”komentuje Hidetaka Miyazaki, szef odpowiedzialnego za prace studia FromSoftware i reżyser gry. „Mamy nadzieję, że gracze cieszą się wolnością podczas przygody w otwartym świecie”.

„Jestem bardzo dumny, będąc zaangażowanymi w realizację tak wspaniałej i fantastycznej produkcji od FromSoftware, przygotowanej pod okiem Miyazakiego i z udziałem George’a R. R. Martina” - dodaje Yasuo Miyakawa, dyrektor generalny Bandai Namco.

Poza tymi mało wylewnymi komentarzami nie podano żadnych innych detali, choćby na temat tego, jak wygląda sprzedaż na poszczególnych platformach. Wielu gracze oczekuje już zapewne dodatków DLC, podczas gdy fani odkrywają kolejne elementy, które ostatecznie nie znalazły się grze.

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze