Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Elden Ring w wersji 1.04 to sporo zmian w balansie walki

Są też nowe linie dialogowe.

Elden Ring doczekało się kolejnej aktualizacji, oznaczonej numerem 1.04. Twórcy koncentrują się głównie na gruntowanym przebalansowaniu czarów, ale są też inne – mniejsze – nowości.

Mowa między innymi o możliwości wyłączenia (lub włączenia) automatycznego obracania kamery. Są również nowe kwestie dialogowe związane z postacią Patchesa.

Poza tym mowa jednak głównie o balansie. Wielkie miecze dwuręczne są teraz szybsze i zadają większe obrażenia, a wytrzymałość postaci na niższych poziomach powinna odnawiać się szybciej.

Modyfikacje objęły także – jak się wydaje – każde zaklęcie i inkantację. Większość została ulepszona, głównie w sferze szybkości rzucania czaru, ale w niektórych przypadkach także w kwestii obrażeń czy kosztów w punktach skupienia.

Podobne wzmocnienia objęły mnóstwo umiejętności związanych z bronią. Ponownie, głównym celem jest najwyraźniej zwiększenie tempa korzystania z tych talentów. Pełną listę znaleźć można na oficjalnej stronie.

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze