Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Elden Ring w akcji - gameplay prezentuje nowego wroga i nie tylko

Nagrania z wczesnej wersji gry.

Pojawiły się kolejne fragmenty rozgrywki z Elden Ring. Nagrania prezentują między innymi zupełnie nowego, niewidzianego wcześniej wroga.

Gameplaye od kilku dni publikuje internauta o pseudonimie ER-SA. Wideo pochodzą najprawdopodobniej z niedawnej bety gry - choć testy już się zakończyły, gracze zdołali uzyskać dostęp do plików, co jest efektem złamania zabezpieczeń PS4.

Wśród nagrań uwagę zwraca uwagę film prezentujący niejakiego Crucible Knighta - tajemniczego przeciwnika, którego twórcy nie pokazywali w oficjalnych materiałach. Potyczka z wrogiem podzielona jest na dwie fazy.

Inne gameplaye przedstawiają między innymi eksplorację katakumb, a także walkę ze wściekłymi ptakami. Jest też wideo, w którym kierowana przez gracza postać mierzy się z grupą kilku różnych oponentów.

Elden Ring zadebiutuje 25 lutego na PC, PS5, PS4, Xbox Series X/S i Xbox One.

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami. .

O autorze
Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Tytan pracy. Wybitny profesjonalista. Piotr Bicki w latach 2016-2022 był dziennikarzem Eurogamera i jednym z najbardziej doświadczonych autorów w redakcji. Zmarł tragicznie 31 lipca 2022 roku.

Komentarze