Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Elden Ring - pływanie, jak przedostać się przez wodę

Czy można pływać w grze.

Elden Ring to gra z otwartym światem, gdzie dużą część terenu pokrywa woda. W związku z tym nasuwa się pytanie, czy w grze można pływać. Poniżej odpowiemy na to pytanie, a także wyjaśnimy, jak przedostać się na wyspy.


Na tej stronie:


Czy można pływać w Elden Ring

Postać w Elden Ring, w przeciwieństwie do poprzedniej gry studia, Sekiro Shodows Die Twice, nie może pływać. Kiedy spróbujesz wskoczyć do wody, bohater zginie.


Jak przedostać się przez wodę, na wyspę

W związku z tym, że postać nie może pływać, aby przedostać się na teren znajdujący się za wodą, np. na wyspę, należy odnaleźć inne przejście.

Czasami, aby przedostać się na wyspę, należy musisz odnaleźć sekretne przejść, np. w jaskini, w której znajduje się podziemny tunel prowadzący na wyspę.

Zwróć uwagę też, że możesz swobodnie przemieszczać się po podmokłych terenach, np. po jeziorach lub po bagnach. Niektóre obszary, zwłaszcza bagna, są skażone i jeśli zbyt długo będziesz stąpał po nich, to nabawisz się negatywnych efektów. Dlatego skażone tereny warto przemierzać na wierzchowcu, by nie narażać się na negatywne efekty.

Następnie: Elden Ring - miejsce łaski

Spis treści: Elden Ring - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Elden Ring - kupcy, handel: sprzedaż i zakup przedmiotów

O autorze
Awatar Marcin Dolata

Marcin Dolata

Senior Guide Writer

Marcin zajmuje się w Eurogamer.pl tworzeniem poradników. Pierwsze gry uruchamiał spod DOS-a na monochromatycznym monitorze. Świetnie bawi się grając zarówno na PC, jak i konsoli.

Komentarze