Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Elden Ring nie do poznania. Mod wprowadza wielkie zamieszanie

Randomizer.

Elden Ring doczekało się „randomizera”, jak określane są popularne modyfikacje „mieszające” położenie przeciwników, przedmiotów i innych elementów produkcji.

Oczekiwany projekt Matta „thefifthmatt” Gruena powstaje od kwietnia i jest już dostępny we wczesnej wersji, za darmo. Twórca obiecuje dalszy rozwój, ale już teraz można - dla przykładu - zamienić każdego przeciwnika w Malenię. Powodzenia.

Mod obejmuje obecnie szereg ustawień, pozwalając dostosować „mieszanie” bossów, standardowych przeciwników i przedmiotów, w tym tych kluczowych - oraz sprzedawców.

„W najlepszym przypadku modyfikacja zaoferuje graczom możliwość eksploracji i potrzebę adaptacji, o jakie trudno przy zwykłym rozpoczęciu nowej gry” - komentuje Gruen w wypowiedzi dla Kotaku.

Podobne randomizery są popularne nie od dzisiaj, zwłaszcza wśród speedrunnerów i najbardziej zagorzałych fanów. W ich przypadku pozwalają na świeże podejście do produkcji znanej często na pamięć.

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

In this article
Follow a topic and we'll email you when we write an article about it.

Elden Ring

PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X/S, PC

Related topics
O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze