Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Elden Ring - nagrobna konwalia: jak znaleźć

Roślina służy do wzmacniania duchów.

W grze Elden Ring roślina o nazwie Nagrobna konwalia służy do ulepszania duchów.

Znajdziesz ją w katakumbach, czyli podziemiach, które znajdziesz w różnych miejscach. Roślina oznaczona jest jedna cyframi. Aby ulepszyć duchy do 1. poziomu, potrzebujesz Nagrobnej konwalii [1], a następnie Nagrobnej konwalii [2], i tak dalej.


Na tej stronie:


Nagrobna konwalia [1]

W Pogrobnie, niedaleko startowej lokacji, znajdują się Katakumby Burzowego Podnóża (1). Udaj się tam, przemierzaj podziemia, pokonuj wrogów i zbieraj zielone rośliny (2) - to właśnie Nagrobne konwalie poziomu 1. Na końcu jest mini boss, po pokonaniu którego otrzymasz nowy rodzaj duchów do przyzwania.


Nagrobna konwalia [2] i [3]

Konwalie dalszych poziomów znajdziesz na południowym-zachodzie krainy Liurnia - w Katakumbach u kresu drogi (4), a także w Katakumbach Pomniejszego Złotego Drzewa (3) na północy Caelid.


Nagrobna konwalie - dalsze poziomy

Przemierzaj świat Elden Ring w poszukiwaniu katakumb. Im trudniejszy region, tym poziom odnalezionych roślin będzie wyższy. Zwracaj uwagę na Pomniejsze złote drzewa - często w ich pobliżu znajdują się katakumby, ale bywają ukryte lub nieco oddalone.


Zobacz: Elden Ring - jak przyzwać duchy: wilki, meduzy

Spis treści: Elden Ring - Poradnik, Solucja

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami. .

O autorze
Awatar Marcin Dolata

Marcin Dolata

Senior Guide Writer

Marcin zajmuje się w Eurogamer.pl tworzeniem poradników. Pierwsze gry uruchamiał spod DOS-a na monochromatycznym monitorze. Świetnie bawi się grając zarówno na PC, jak i konsoli.

Komentarze