Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Elden Ring może otrzymać ray tracing oraz nowe lokacje

Sugerują pliki gry.

Elden Ring otrzymało nową aktualizację, usprawniającą balans rozgrywki. W plikach znaleziono informacje sugerujące, że twórcy planują dodanie do gry ray tracingu oraz dwóch nowych lokacji.

Wzmianki o rzekomych nowościach odnalazł Lance McDonald - popularny moder. Poinformował na Twitterze, że „ najnowsza aktualizacja do Elden Ring zawiera wzmianki o opcjach, związanych z funkcjami ray tracingu. Wspomniano również o dwóch nowych lokacjach, które nie istnieją jeszcze w plikach gry”.

Włączenie ray tracingu zwiększy jakość obrazu kosztem płynności gry. Ustawienia zostaną zastosowane po wyjściu do menu gry” - czytamy w kodzie aktualizacji.

Wszystko wskazuje więc na to, że twórcy mogą szykować dla graczy niespodziankę. Jest to tym bardziej prawdopodobne, że większość poprzednich tytułów studia FromSoftware otrzymywało z czasem dodatkową zawartość, a Elden Ring wciąż cieszy się ogromną popularnością.

O autorze
Awatar Nikodem Idziak

Nikodem Idziak

News Writer

Kolekcjonuje wszystko, co bezużyteczne - od platynowych trofeów, po butelki po winie. Zakochany w RPG-ach, ambiencie i twórczości Boba Rossa.

Komentarze