Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Ekstraklasa oficjalnie w grze Football Manager 2017

Już nie tylko w modyfikacjach.

Lotto Ekstraklasa trafi do Football Manager 2017 - potwierdzono dziś oficjalnie w informacji prasowej. Gracze otrzymają nie tylko zawodników Ekstraklasy, ale również ponad 500 tys. autentycznych piłkarzy i członków sztabu oraz 2,5 tys. klubów piłkarskich.

- Z każdą kolejną edycją staramy się, żeby gra Football Manager była tak autentyczna i realistyczna, jak to tylko możliwe. Dodanie oficjalnych elementów związanych z LOTTO Ekstraklasą do Football Manager 2017 to ważny krok do przodu w naszych dążeniach - powiedział Miles Jacobson, dyrektor marki FM.

- Jesteśmy zachwyceni wsparciem, jakie dostaliśmy od wszystkich związanych z LOTTO Ekstraklasą i liczymy na długie oraz owocne partnerstwo - zaznaczył producent.

Ekstraklasa jest teraz w pełni licencjonowana, co oznacza autentyczne koszulki, logo zespołów i rozgrywek, wymogi dotyczące infrastruktury czy też realistyczne nagrody pieniężne.

FM 2017 zadebiutuje 4 listopada w polskiej i angielskiej wersji językowej do wyboru, będzie dostępny tylko na komputerach. Nabywcy otrzymają za darmo Football Manager Touch 2017. To bardziej przystępna wersja gry, skoncentrowana na transferach i taktyce.

Komentarze

More News

Najnowsze artykuły