Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Ekonomiczna strategia Tropico 5 trafi w przyszłym roku na Xbox One

Z mapami na wyłączność.

Ekonomiczna strategia z przygodami dyktatora tropikalnej wyspy - Tropico 5 - ukaże się na Xbox One wiosną przyszłego roku - ogłosił wydawca, firma Kalypso Media.

Konwersja na sprzęt Microsoftu otrzyma dodatki Bayo del Ofato, Big Cheese, Mad World, Generalissimo i Joint Venture, większe rozszerzenie Waterborne oraz pięć map do trybu swobodnej rozgrywki, dostępne tylko na Xboksie.

Strategia ukazała na PC w maju 2014 roku, a następnie na X360 - w listopadzie. Posiadacze PlayStation 4 musieli poczekać nieco dłużej - do kwietnia 2015 r.

„Tropico 5 to po prostu kolejne dobre »przygody« El Presidente. Wyróżnia się nieco spośród pozostałych odsłon cyklu, dzięki zmieniającym się okresom historycznym. Trochę szkoda, że twórcy nie pokusili się o więcej istotnych nowości” - napisał Mateusz w recenzji.

Nudzisz się? Zobacz także:

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami.

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze