Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Kolekcjonerka God of War Ragnarok z młotem Thora 1:1. Leaker podaje zawartość specjalnych wydań

Wspomina też o przełożeniu wczorajszych wieści.

Gorący temat God of War Ragnarok nie schodzi z ust graczy, dziennikarzy i leakerów. Jeden z tych ostatnich potwierdza, że ogłoszenie daty premiery miało odbyć się wczoraj, ale event przełożono. Na osłodę opisuje jednak zawartość edycji kolekcjonerskich gry.

Podkreślmy, że informacje nie są oficjalne. Pochodzą jednak od dobrze znanego insidera Toma Hendersona, więc prawdopodobnie pokrywają się z prawdą. Na łamach serwisu Exputer dziennikarz ujawnił, że edycje kolekcjonerskie Ragnaroku miały zostać pokazane właśnie wczoraj.

Nie mamy zdjęć i ceny, ale znamy rzekomą zawartość.

God of War Ragnarok - edycja Jotnar:

  • Replika Mjolnira Thora w skali 1:1;
  • Gra.

God of War Ragnarok - edycja kolekcjonerska:

  • Replika Mjolnira Thora w skali 1:1;
  • Odznaki lub przywieszki;
  • Fizyczna mapa świata i inne bonusy;
  • Gra.

Odnośnie niedoszłej prezentacji, która miała odbyć się wczoraj, Henderson przyznaje, że nie wie, co było powodem przełożenia wieści. Jego informatorzy twierdzą jednak, że zarówno wpis na blogu PlayStation, jak i wideo z edycjami kolekcjonerskimi są już gotowe i mogą zostać opublikowane w każdym momencie, o ile dostaną zielone światło.

Prace nad grą idą też podobno w odpowiednim tempie i twórcy planują pokazać gameplay w późniejszym terminie. Leaker twierdzi, że premiery najprawdopodobniej nie przełożono, więc gra zadebiutuje w listopadzie.

O autorze

Awatar Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

Deputy Editor

Przemek jest z-cą redaktora naczelnego, nadzoruje dział informacyjny oraz wspomaga kierowanie działem poradników. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Komentarze

More News

Najnowsze artykuły