Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Edgerunnersi podbijają Cyberpunka 2077. Nowe mody przeniosą nas w świat anime

Postacie, bronie i wiele więcej.

Cyberpunk 2077 z każdym dniem bije kolejne rekordy popularności, opierając się przede wszystkim na sukcesie anime „Cyberpunk: Edgerunners” oraz zaangażowaniu społeczności. Coraz bardziej rozkwita również scena moderska produkcji, pozwalająca graczom przenieść swoje ulubione postacie z serialu, do świata gry.

W serwisie Nexusmods znajdziemy na ten moment ponad 30 modyfikacji inspirowanych „Cyberpunk: Edgerunners”. Największą popularnością cieszy się ta, pozwalająca na wykreowanie w grze postaci Lucy – towarzyszki protagonisty serialu.

Lucy, jako jedna z wersji V w grze

Uwagę graczy przyciągają także mody, odmieniające wygląd przedmiotów oraz broni. Niektóre z nich umożliwiają na przykład umieszczenie w grze pistoletów Rebecci, ozdobienie pokoju plakatami z anime czy rozbudowę garderoby zestawem ubrań postaci z serialu.

Błękitno-różowe pistolety Rebecci

Jedna z modyfikacji pozwala nawet na urozmaicenie długich podróży muzyką z anime. Dodaje ona do gry nową stację radiową z trzynastoma utworami, dzięki której nocne przejażdżki po Night City będą jeszcze bardziej immersywym doznaniem.

Oczywiście wymienione pozycje to tylko mała część rozległego katalogu Nexusmods, bowiem w zakładce poświęconej Cyberpunkowi znajdziemy również mody niezwiązane bezpośrednio z serialem, np. takie, które dodają do gry upragnione przez graczy latające pojazdy.

O autorze
Awatar Nikodem Idziak

Nikodem Idziak

News Writer

Kolekcjonuje wszystko, co bezużyteczne - od platynowych trofeów, po butelki po winie. Zakochany w RPG-ach, ambiencie i twórczości Boba Rossa.

Komentarze