Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

EA zacieśnia więzy z Xbox Game Pass. Battlefield 2042 trafi do abonamentu

W grudniu zagramy za darmo.

EA ogłosiło, że wraz z rozpoczęciem trzeciego sezonu, Battlefield 2042 trafi do abonamentów Xbox Game Pass oraz EA Play. W różnych okresach grudnia, tytuł dostępny będzie w formie free-to-play.

Zgodnie z zapowiedziami studia EA DICE, do premiery trzeciego sezonu pozostało zaledwie kilka tygodni, nie podano jednak konkretnego terminu. Prócz debiutu w abonamentach, gra zostanie udostępniona do darmowego ogrania na wszystkich platformach, w następujących okresach:

  • Xbox: 01.12 - 04.12;
  • Steam: 01.12 - 05.12;
  • PlayStation: 16.12 - 23.12.

Jesteśmy dumni z pracy, którą wykonaliśmy w ciągu ostatnich 12 miesięcy, więc jeśli jeszcze nie dołączyliście - wraz z premierą sezonu 3. Battlefield 2042 pojawi się w usłudze Xbox Game Pass Ultimate i będzie dostępne dla abonentów w ramach EA Play. W grudniu planujemy również okresy darmowego dostępu na wszystkich platformach. Będziecie mogli sami się przekonać, jakie zmiany i usprawnienia wprowadziliśmy do gry” - czytamy w komunikacie twórców.

Studio ogłosiło również rozpoczęcie przedprodukcji nad zawartością czwartego sezonu, a także udostępniło listę nowości, które trafią do gry już w grudniu. Będą to m.in. nowa mapa, jedna klasa postaci, kolejne bronie i pojazdy oraz oczywiście przepustka sezonowa. Prócz tego, w drugiej połowie sezonu, czyli na początku 2023 roku, do gry trafi aktualizacja przerabiająca system specjalistów.

O autorze
Awatar Nikodem Idziak

Nikodem Idziak

News Writer

Kolekcjonuje wszystko, co bezużyteczne - od platynowych trofeów, po butelki po winie. Zakochany w RPG-ach, ambiencie i twórczości Boba Rossa.

Komentarze