Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

EA wyjaśnia system Herosów w Star Wars Battlefront

Vader, Skywalker i inni.

Electronic Arts wyjaśniło na oficjalnym blogu Star Wars Battlefront, jak zadziała system Herosów w tej sieciowej strzelance.

Fajny golf

Aby wcielić się w specjalną postać, należy znaleźć specjalną „znajdźkę” - przynajmniej w przypadku Skywalkera, ale można zakładać, że funkcja działa podobnie w przypadku innych bohaterów. W „nowym ciele” nie spędzimy zazwyczaj zbyt wiele czasu.

„Naszym celem było, by standardowy gracz spędził około dwóch minut jako Bohater lub Złoczyńca” - wyjaśnia starszy producent Jamie Keen.

„Ale jeśli idzie nam wystarczająco dobrze, możemy rozszerzyć ten czas do około pięciu minut. W teorii możemy być Luke'em Skywalkerem przez cały mecz, ale jest to bardzo mało prawdopodobne.”

Pomysł polega bowiem na tym, że punkty życia Herosów stale się zmniejszają, ale zdrowie można tymczasowo podreperować poprzez zabijanie przeciwników.

Darth Vader i Luke Skywalker to tylko dwójka z „kilku” herosów, jacy znajdą się w Star Wars Battlefront. Ten drugi może wyeliminować wielu wrogów jednym, szerokim uderzeniem miecza, a także korzystać z Mocy do wykonywania błyskawicznych skoków i pchnięć.

Szczegóły na temat kolejnych postaci poznamy w przyszłości.

Star Wars Battlefront debiutuje 19 listopada na PC, PlayStation 4 i Xbox One. Otwarte testy wersji beta rozpoczną się na początku października na wszystkich platformach docelowych.

Nudzisz się? Zobacz także:

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze