Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

EA przez przypadek włączyło tryb Mistrzostw Świata w FIFA 23

Katarstrofa.

Electronic Arts przez pomyłkę włączyło elementy trybu Mistrzostw Świata w grze FIFA 23 na PlayStation 5, pozwalając rzucić okiem na dostępne atrakcje i tryby.

Opcja zabawy powinna zadebiutować już wkrótce - ale jeszcze nie teraz. Ukaże się przed prawdziwymi Mistrzostwami Świata w Katarze, rozpoczynającymi się 20 listopada. Część pojawiła się w grze już teraz, służąc zapewne deweloperom do testów interfejsu - samych meczów nie da się jeszcze rozegrać, ponieważ ładowanie nigdy się nie kończy.

Jak można się domyślać, zrzuty z ekranu błyskawicznie pojawiły się w sieci. Jest więc lista dostępnych atrakcji: FIFA World Cup Live, FIFA World Cup Kick-Off, Online Tournament oraz FIFA World Cup 2022. Nie brakuje także obszernych materiałów wideo, jak ten poniżej:

Dowiadujemy się na przykład, że przygotowano 48 reprezentacji, a więc liczba wykracza poza 32 zespoły, które faktycznie zakwalifikowały się do turnieju - jest Austria czy Finlandia. Wygląda na to, że tryb jest nadal dostępny - dostęp dokumentuje choćby youtuber FUT Mentor, powyżej.

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze