Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

EA podzieliło się planami do końca roku. Remake i tajemnicza „duża marka”

Dziesięć gier.

Electronic Arts podzieliło się planami na obecny rok fiskalny, kończący się 1 kwietnia 2023 roku. W planach jest dziesięć tytułów, w tym tajemnicza pozycja określana jako „duża marka”.

Na początek warto rozróżnić, co EA ma na myśli, pisząc o kwartałach, które w roku fiskalnym wyglądają nieco inaczej:

  • Q1: 2 kwietnia - 2 lipca 2022
  • Q2: 3 lipca - 1 października 2022
  • Q3: 2 października - 31 grudnia 2022
  • Q4: 1 stycznia - 1 kwietnia 2023

I tak w pierwszym kwartale (Q1) otrzymamy tylko F1 2022, zaplanowane na 1 lipca. Drugi kwartał (Q2) to nowe odsłony serii FIFA oraz Madden NFL. Trzeci kwartał (Q3), czyli końcówka obecnego roku, to kolejna część Need for Speed oraz NHL.

Plany EA

Największe atrakcje - jak się wydaje - zarezerwowano na czwarty kwartał (Q4), a więc już na początek przyszłego roku. Tutaj EA na liście ma nie tylko nowy symulator golfa, ale także inny tytuł sportowy, „dużą markę”, „tytuł partnera” oraz remake.

Remake brzmi jak odświeżona wersja pierwszego Dead Space, ale wydawca zapewnia, że mowa o grach, które nie zostały jeszcze publicznie ogłoszone. Pozostają więc spekulacje, a jedynym rozsądnym założeniem wydaje się być teoria, że „major IP” to Dragon Age 4 lub Mass Effect 5.

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami. .

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze