Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

E3 naśladuje Gamescom i wraca do żywych w przyszłym roku

Osobne dni dla mediów.

Targi E3 wrócą w przyszłym roku jako impreza otwarta dla odwiedzających. Wzorem Gamescomu, najpierw odbędą się jednak osobne wystawy wyłącznie dla mediów i przedstawicieli branży.

Wydarzenie odbędzie się w Los Angeles po raz pierwszy od 2019 roku. W ostatnich latach organizowano tylko sieciowe konferencje, podczas gdy hale targowe były zamknięte z powodu globalnej pandemii.

W przyszłym roku podwoje Los Angeles Convention Centre zostaną podzielone na dwie strefy. Najpierw E3 wróci do korzeni, na trzy dni (13-15 czerwca) otwierając się wyłącznie dla mediów i ogólnie pojętej „branży”, z rozmowami za zamkniętymi drzwiami. Dwa dni (15-16 czerwca) otwarte będą następnie dla wszystkich posiadaczy biletów, ale w innej części budynku.

Współorganizatorem imprezy będzie firma ReedPop. To właściciel i wydawca między innymi sieci serwisów Eurogamer, ze sporym doświadczeniem w tego typu wydarzeniach. W portfolio ma PAX, EGX, Star Wars Celebration, New York Comic Con i inne wydarzenia.

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami.

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze