Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Dziwne błędy GTA Trilogy - fala screenów i filmów od fanów

Gracze są rozczarowani.

Wczoraj pojawił się zestaw remasterów GTA 3, Vice City i San Andreas, ale premiera nie przebiegła pomyślnie - do kłopotów z serwerami na PC dochodzą problemy techniczne. Gracze zwracają też uwagę na liczne błędy graficzne i usterki związane z modelami postaci.

Internauta potad opublikował na Twitterze serię obrazków, które ilustrują bugi wizualne. Fan wskazał między innymi na kwestię nienaturalnych paznokci u postaci oraz niecodziennie wyglądające głowy.

Użytkownik wskazał też na niepoprawne proporcje ciała jednej z bohaterek, a także na błąd, który deformuje ręce napotkanemu NPC.

Inni gracze natknęli się na usterkę, która sprawia w GTA 3 pada tak intensywny deszcz, że krople zasłaniają ekran, znacznie zmniejszając widoczność, co mocno utrudnia rozgrywkę.

W remasterach usunięto mgłę, w wyniku czego w San Andreas wzgórze Chillad można dostrzec już z poziomu ulicy Grove.

Odświeżone wersje gier mają również problem z wykrywaniem kolizji, na co zwrócił uwagę użytkownik Reddita.

This entire section of the map is missing colission lmao. 'Definitive' huh from r/GTATrilogy

Okazuje się też, że z nowych wydań nie usunięto błędów z oryginałów. Przykładem jest bug, który pozwala graczom wejść pod wodę.

Underwater glitch still works! from r/GTATrilogy

Na razie nie wiadomo, kiedy Rockstar Games naprawi usterki z odświeżonej trylogii GTA. Przypomnijmy jednak, że aktualnie kolekcji remasterów nie można kupić na PC - studio wycofało zestaw ze sprzedaży.

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami.

O autorze
Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Tytan pracy. Wybitny profesjonalista. Piotr Bicki w latach 2016-2022 był dziennikarzem Eurogamera i jednym z najbardziej doświadczonych autorów w redakcji. Zmarł tragicznie 31 lipca 2022 roku.

Komentarze