Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Summer Game Fest - oglądaj pokaz gier

Start: godz. 20:00.

Dzisiaj wieczorem odbędzie się Summer Game Fest - organizowana przez prezentera Geoffa Keighleya konferencja, która rozpocznie cykl letnich pokazów gier.

Summer Game Fest - 9 czerwca, 20:00. Transmisję można obejrzeć w serwisie YouTube, w okienku powyżej.

Summer Game Fest to wydarzenie, które w zamyśle jest zastępstwem dla tradycyjnych targów E3. Udział w evencie potwierdziło szereg twórców i wydawców gier, w tym 2K, Activision, Capcom, Sony i Square Enix.

Organizator i pomysłodawca imprezy - wspomniany Geoff Keighley - niedawno tonował oczekiwania graczy, przekonując, by nie spodziewali się wielkich zapowiedzi, ponieważ prezentacja skupi się na już znanych i ujawnionych tytułach.

Wiadomo, że zobaczymy gameplay pokazujący pierwszy poziom kampanii fabularnej Call of Duty: Modern Warfare 2. Zobaczymy też w akcji The Callisto Protocol, a więc horror od twórców Dead Space. Do tego kooperacyjne Gotham Knights i platformowe Cuphead: The Delicious Last Course.

O autorze
Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Tytan pracy. Wybitny profesjonalista. Piotr Bicki w latach 2016-2022 był dziennikarzem Eurogamera i jednym z najbardziej doświadczonych autorów w redakcji. Zmarł tragicznie 31 lipca 2022 roku.

Komentarze