Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Dziś wieczorem zobaczymy "wczesną wersję" remake'u Dead Space

Ale warto tonować oczekiwania.

Dzisiaj wieczorem, o godzinie 19:00 polskiego czasu, Electronic Arts zaoferuje spojrzenie na „wczesną wersję deweloperską” nadchodzącego remake'u Dead Space.

Transmisja na kanale studia Motive w serwisie Twitch. Twórcy już teraz tonują oczekiwania i wyjaśniają, że zobaczymy „wczesny prototyp, pod żadnym względem nie reprezentujący gotowego produktu”.

Na streamie pojawią się starszy producent Philippe Ducharme i dyrektor kreatywny Roman Campos-Oriola. Do tego członkowie społeczności Dead Space, których deweloperzy zaprosili na „konsultacje”, by zadbać o odpowiednią jakość.

Zapewne nie należy spodziewać się obszernych ujęć z rozgrywki, ponieważ inicjatywa ma za zadanie „ilustrować wizję” twórców, co sugeruje raczej grafiki koncepcyjne.

EA zapowiedziało remake w lipcu, na PC, PlayStation 5 i Xbox Series X/S. Nie podano daty premiery.

„Zbudowana od podstaw na silniku Frostbite dla next-genów, produkcja pozwoli graczom doświadczyć ulepszonej historii, postaci i rozgrywki, połączonych z oszałamiającą grafiką i dźwiękiem” - napisano wtedy w informacji prasowej.

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze