Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Dziś ukaże się wersja demonstracyjna Castlevania: Lords of Shadow na PC

Pełna wersja za miesiąc.

Dziś wieczorem w serwisie dystrybucji cyfrowej Steam pojawi się wersja demonstracyjna Castlevania: Lords of Shadow.

Pełna wersja produkcji ukaże się na Steamie za miesiąc, 27 sierpnia, a trzy dni później do sprzedaży trafi także wersja pudełkowa.

Wersja Ultimate zawiera dwa wydane dodatki: Reverie i Resurrection. Rozdzielczość tekstur podniesiono do 1080p, a grafika wyświetli się w 60 klatkach na sekundę. Twórcy przygotowują także zestaw osiągnięć do odblokowania.

Castlevania: Lords of Shadow ukazała się w 2010 roku, na konsole PS3 i X360. Gracz wciela się w Gabriela Belmonta. Główną bronią bohatera jest Combat Cross - łańcuch i bat w jednym. Akcja rozgrywa się w roku 1047, a fabuła opowiada o zmaganiach Gabriela, który chce uratować świat przed złem i wskrzesić swoją żonę.

Twórcy szykują już kolejną odsłonę serii - Lords of Shadow 2, ale po premierze tego tytułu, na następną grę przyjdzie poczekać już nieco dłużej, ponieważ studio MercurySteam zajmie się innym projektem.

„Nie jest jeszcze jasne, co stanie się z serią po premierze Lords of Shadow 2, ale mamy nadzieję, że pozostanie w dobrej kondycji dla tych, którzy nas zastąpią” - napisał na Twitterze DaveCox, producent gry z Konami.

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami. .

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze