Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Dziś poznamy wskazówki na temat strzelanki Cliffa Bleszinskiego

AKTUALIZACJA: Pierwszy teaser.

Aktualizacja: Deweloperzy ze studia Boss Key Production udostępnili pierwszy teaser debiutanckiego projektu studia. Materiał nie zdradza zbyt wiele na temat gry. Można się domyślać, że prezentuje Ziemię po tajemniczym kataklizmie.

Kolejne wskazówki zostaną opublikowano jutro, natomiast w środę poznamy oficjalną nazwę strzelanki oraz pierwsze szczegóły dotyczące rozgrywki.

*

Oryginalna wiadomość: Jeszcze dzisiaj poznamy nowe informacje na temat strzelanki od twórcy serii Gears of War - Cliffa Bleszinskiego.

Popularny producent i jego studio - Boss Key - przygotowało stronę internetową dla darmowej produkcji, znanej obecnie pod nazwą kodową Project Bluestreak. Nadal nie znamy ostatecznego tytułu.

Zaplanowano trzy zapowiedzi: 24, 25 i 26 sierpnia o godzinie 18 poznamy kolejne detale na temat gry, wydawanej przez Nexon America.

„Zapnijcie pasy” - napisał Bleszinski na Twitterze. „Jestem bardzo podekscytowany :) :) :)”

Na stronie znaleźć można opcję tworzenia konta oraz zakładkę „Alpha testers”, co sugeruje, że do rozgrywki przystąpimy jeszcze przed premierą pełnej wersji.

Project Bluestreak zmierza tylko na PC i ma być klasyczną strzelanką, opartą na umiejętnościach zawodników, a nie na kupowanych przedmiotach. Akcja toczy się w postapokaliptycznym uniwersum, na zamkniętych arenach.

Poniżej nowa grafika koncepcyjna:

Nudzisz się? Zobacz także:

Tagi
O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze