Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Dziś pokaz next-genowego Wiedźmina 3

Transmisja na Twitchu.

AKTUALIZACJA: Pokaz już się odbył. Po szczegóły zapraszamy do tego artykułu: Next-genowy Wiedźmin 3 w akcji. CD Projekt pokazał gameplay i nowości

Dzisiaj o godzinie 18:00 polskiego czasu CD Projekt przeprowadzi transmisję na żywo, prezentując w akcji „next-genową” wersję Wiedźmina 3 - jak nazywa konwersję polskie studio mimo dwóch lat od premiery PS5 i Xbox Series X/S.

To wszystkie ujawnione informacje. Nie wiemy, jaką formę przyjmie pokaz, ale znamy miejsce akcji - serwis Twitch, kanał CDP Red. Jak ogłoszono w ubiegłym tygodniu, Dziki Gon wraz z dodatkami trafi na sprzęt obecnej generacji jeszcze przed świętami, 14 grudnia.

Gra dostępna jest na tych urządzeniach już dzisiaj, ale w ramach systemu kompatybilności wstecznej. Jeśli o nowościach mowa, CD Projekt szykuje ray tracing, a same konsole zapewnią krótsze czasy ładowania. Do tego integracja wybranych modów z PC - mowa zapewne o teksturach w wyższej rozdzielczości.

W planach jest także darmowe rozszerzenie z przedmiotami inspirowanymi serialem Netflixa. Wszystkie nowości pojawią się bez dodatkowych opłat także na pozostałych platformach sprzętowych, na których wydano już Wiedźmina 3.

Również na PlayStation 5 oraz Xbox Series X/S za aktualizację nie zapłacimy ani grosza, choć zainteresowani będą mogli wyłożyć pieniądze na wersję pudełkową, która ukaże się w dalszej przyszłości.

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze